ТЕХНОЛОГІЯ - БІЗНЕС проектування та виробництво фасувально-пакувального обладнання
 
про компанію продукція новини вакансії контакти
 

Рекомендації щодо вибору дозатора

Мапа сайта На головну Написати листа Зробити стартовою Додати в обране


ДОЗАТОРИ

  • Шнекові дозатори ідеально підходять для дозування порошкоподібних та гранульованих речовин (крохмаль, сода, пральний порошок, борна кислота, тонер, какао, гранульована кава, мінеральні добрива, алюмінієва пудра, цемент та ін.). Діапазон дозування від 1 - 5000 г (залежно від моделі дозатора). Основна перевага шнекових дозаторів це висока продуктивність, швидке переналагодження на іншу дозу. Шнекові дозатори можна використовувати як з автоматичними, так і з напівавтоматичними пакувальними машинами.

  • Механічні вагові дозатори ідеально підходять для фасування таких продуктів як: родзинки, горіхи, курага, крупи, цукор, сіль, чай, сухі плоди, драже, макаронні вироби, печиво, цукерки та інші продукти. Діапазон дозування 20 – 2000 р. Механічні вагові дозатори випускаються у наступних виконаннях: одно, двострумкові. Основна перевага механічних вагових дозаторів це висока продуктивність, висока точність дозування, швидке переналагодження на іншу дозу. Можуть використовуватися як з автоматичними, так і з напівавтоматичними пакувальними машинами.

  • Дозатори легкотекучих рідин призначені для фасування легкотекучих нейтральних та агресивних рідин (наприклад, йод), емульсій та суспензій у фармацевтичній, парфумерній, харчовій та інших галузях промисловості. Обсяг дози може бути в межах 1 – 125 мл. Основна перевага рідинних дозаторів це висока продуктивність, висока точність дозування, швидке переналагодження на іншу дозу, висока надійність та довговічність. Можуть використовуватися як з автоматичними, так і з напівавтоматичними пакувальними машинами, вбудовуватись у технологічні лінії.

  • Дозатор для в'язких та пастоподібних продуктів призначений для фасування таких продуктів як: майонез, мед, кетчуп, шампунь, клей ПВА та інших продуктів. Ідеально підходить для фармацевтичної, парфумерної, харчової та інших галузей промисловості. Обсяг дози може бути в межах 1 – 50 мл. Основна перевага дозатора це висока точність дозування, швидке переналагодження на іншу дозу, висока надійність та довговічність. Може використовуватися як з автоматичними, так і з напівавтоматичними пакувальними машинами, вбудовуватись у технологічні лінії.

ПАКУВАЛЬНІ МАШИНИ

Пакувальні машини призначені для фасування та пакування різних продуктів у полімерні плівки або ламінований папір. Усі пакувальні машини забезпечують формування пакету з плоскої плівки, дозування продукту, зварювання та механічне обрізку пакету, проставлення дати і розрізняються, насамперед, ступенем автоматизації та типом дозатора.

За ступенем автоматизації машини поділяються на автоматичні та напівавтоматичні.

  • Пакувальна машина без дозатора може використовуватися для пакування виробів, які виробляються поштучно, або інших продуктів, що фасуються вручну, які оператор опускає в тубус. Машина також може застосовуватися для виготовлення кульків та пакетів.

 
 
НОВИНИ
20.01.2005 Запущено у серію дозатор ТБ-016-04
Дозатор є універсальним обладнанням і призначений для дозування легкотекучих або малов'язких нейтральних і агресивних рідин, емульсій, суспензій, а також в'язких і пастоподібних неабразивних продуктів.
докладніше...
02.12.2004 Автоматична лінія розливу та закупорювання рідких препаратів
Лінія призначена для дозованого розливу та закупорювання рідких препаратів у флакони та може бути використана у фармацевтичній та інших близьких галузях промисловості.
докладніше...
02.03.2004 Сітка рабиця із дроту з полімерним покриттям
Запущено виробництво дроту із захисним полімерним покриттям за сучасними технологіями із високоякісної імпортної сировини з додаванням світло- та термостабілізаторів.
докладніше...
01.11.2003 Редизайн сайту
Сайт компанії повністю перероблено. Для Вашої зручності з'явилися нові розділи, можливість онлайн-замовлення.
докладніше...
25.10.2003 Відеокліпи
На сайті з'явились відео для ознайомлення з роботою різної продукції ТОВ "Технологія-Бізнес".
докладніше...
Усі новини...
 
ПІДПИСКА
  E-mail
 
 
ЗАМОВЛЕННЯ МОДЕЛІ
Ім'я
E-mail
Модель
Текст
 
ВІДЕОКЛІП
Відеокліп з демонстрацією роботи автомата для наповнення та запаювання ампул ТБ-040

(1.7 Мб, кодек DivX 5)
Завантажити...  
 
 © Copyright 2000-2006 ТОВ "Технологія-Бізнес". Всі права захищені.  © Powered by eSitesBuilder