ТЕХНОЛОГІЯ - БІЗНЕС проектування та виробництво фасувально-пакувального обладнання
 
про компанію продукція новини вакансії контакти
 

Новини

Мапа сайта На головну Написати листа Зробити стартовою Додати в обране
20.12.2012 Додана інформація про лінію ТБ-056

Автоматична лінія розливу та закупорювання рідких препаратів у флакони призначена для дозованого розливу та закупорювання рідких препаратів у флакони і може бути використана у фармацевтичній та інших близьких галузях промисловості
 
20.01.2012 Запущений у серію дозатор ТБ-016-04

Дозатор є універсальним обладнанням і призначений для дозування легкотекучих або малов'язких нейтральних та агресивних рідин, емульсій, суспензій, а також в'язких та пастоподібних неабразивних продуктів (мазь, крем, мед, гель, шампунь, соус, мед, кетчуп тощо) у фармацевтичній, парфумерній, харчовій та інших галузях промисловості.
 
 
 
02.12.2009 Автоматична лінія розливу та закупорювання рідких препаратів

Лінія призначена для дозованого розливу та закупорювання рідких препаратів у флакони та може бути використана у фармацевтичній та інших близьких галузях промисловості. У стандартному виконанні передбачена можливість двокомпонентного закупорювання флаконів внутрішньою гумовою пробкою, а потім алюмінієвим ковпачком.
 
 
02.03.2004 Сітка рабиця з дроту із полімерним покриттям

Компанія "Технологія-Бізнес" представляє Вашій увазі дріт із захисним полімерним покриттям, що виробляється на власному устаткуванні. Покриття дроту здійснюється за самими сучасними технологіями із високоякісної імпортної сировини з додаванням світло- та термостабілізаторів. Якість покриття не поступається рівнем таким відомим виробникам як DIRIX, BEKAERT та ін.
 
 
01.11.2003 Редизайн сайту

Сайт компанії повністю перероблений. Для Вашої зручності з'явилися нові розділи, можливість замовлення онлайн. Представлено повну номенклатуру обладнання, що випускається.
 
 
25.10.2003 Відеокліпи

На сайті з'явились відео для ознайомлення з роботою різної продукції ТОВ "Технологія-Бізнес". Тепер Ви можете завантажити відеокліп, скориставшись посиланням у нижній частині сторінки з описом продукції.
 
 
01.09.2012 Нова модель

Запущено в серію нову модель напівавтомата для фасування та пакування ТБ-100. Напівавтомат призначений для фасування та пакування сипучих продуктів (круп, вермішелі, цукру, горіхів тощо) у пакети з полімерних матеріалів.
 
 
01.05.2011 Модель ТБ-040

Модернизовано автомат для наповнення та запаювання ампул ТБ-040. Підвищено точність дозування та швидкість роботи. Автомат призначений для наповнення ампул рідкими або дрібногранульованими речовинами та запаювання ампул за допомогою газового пальника. Може комплектуватися двома типами дозаторів: шнековым (для дрібногранульованих речовин) або сільфонним (для рідких речовин).
 
 
НОВИНИ
20.12.2012 Додана інформація про лінію ТБ-056
Лінія призначена для дозованого розливу та закупорювання рідких препаратів у флакони і може бути використана у фармацевтичній та інших близьких галузях промисловості
докладніше...
20.01.2012 Запущений у серію дозаторТБ-016-04
Дозатор є універсальним обладнанням і призначений для дозування легкотекучих або малов'язких нейтральних і агресивних рідин, емульсій, суспензій, а також в'язких і пастоподібних неабразивних продуктів.
докладніше...
02.12.2009 Автоматична лінія розливу та закупорювання рідких препаратів
Лінія призначена для дозованого розливу та закупорювання рідких препаратів у флакони та може бути використана у фармацевтичній та інших близьких галузях промисловості.
докладніше...
02.03.2004 Дріт із полімерним покриттям
Запущено виробництво дроту із захисним полімерним покриттям за сучасними технологіями із високоякісного імпортної сировини з додаванням світло- та термостабілізаторів.
докладніше...
01.11.2003 Редизайн сайту
Сайт компанії повністю перероблений. Для Вашої зручності з'явилися нові розділи, можливість замовлення онлайн.
докладніше...
25.10.2003 Видеоклипы
На сайті з'явились відео для ознайомлення з роботою різної продукції ТОВ "Технологія-Бізнес".
докладніше...
01.09.2012 Нова модель
Запущено в серію нову модель напівавтомата для фасування та пакування ТБ-100.
докладніше...
Усі новини...
 
ПІДПИСКА
  E-mail
 
 
ЗАМОВЛЕННЯ МОДЕЛІ
Ім'я
E-mail
Модель
Текст
 
ВІДЕОКЛІП
Відеокліп з демонстрацією роботи автомата для наповнення та запаювання ампул ТБ-040

(1.7 Мб, кодек DivX 5)
Завантажити...  
 
 © Copyright 2000-2006 ТОВ "Технологія-Бізнес". Всі права захищені.  © Powered by eSitesBuilder